Uwaga !!! Po wypełnieniu formularza w dzień roboczy do godziny 9 rano kurier odbierze przesyłkę tego samego dnia. Natomiast w przypadku formularzy wypełnionych po godzinie 9 rano kurier odbierze od Państwa sprzęt w następnym dniu roboczym, tzn. zlecenie wypełnione i wysłane np. w poniedziałek, zrealizowane będzie we wtorek. Zlecenia wysłane w piątek, sobotę lub niedzielę realizowane będą w poniedziałek. Prosimy o dokładne oraz poprawne wpisywanie danych teleadresowych w poniższym formularzu a w szczególności adresu e-mail, który będzie służył do przekazywania informacji o postępach w naprawie Państwa sprzętu.

W przypadku kiedy kurier nie pojawi się u Państwa po odbiór przesyłki prosimy poinformować nas telefonicznie. Wyjaśnimy przyczynę !!!.

UWAGA !!! Kiedy dane do faktury są inne niż do odbioru sprzętu podane w poniższym formularzu prosimy wpisać dokładne dane do faktury w polu "Dane do faktury". Dane wpisane w formularz są automatycznie importowane do firmy kurierskiej i oznaczają miejsce odbioru przesyłki przez kuriera.

Uwaga !!! – waga przesyłki nie może przekraczać 31,5 kg. W przypadku gdy paczka przekracza podaną wagę i nie można jej rozbić na 2 niezależne paczki prosimy o kontakt telefoniczny. Samowolna wysyłka paczki przekraczająca wagę 31,5 kg może spowodować naliczenie wysokich kosztów przez spedytora.Po poprawnym wypełnieniu formularza dostaną Państwo potwierdzenie w postaci komunikatu wyświetlonego na ekranie.

Uwaga, dotyczy poerotu sprzętu po naprawie !!! Prosimy o dokładnie sprawdzenie przesyłki po wykonanej naprawie w dniu odbioru sprzętu w obecności kuriera. W przypadku uszkodzeń mechanicznych niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu reklamacji jest spisanie protokołu szkody. Bardzo ważne aby protokół był spisany w chwili odbioru przesyłki. Teoretycznie na sporządzenie tego dokumentu klient ma 7 dni. Niestety w przypadku sporządzenia protokołu w późniejszym terminie to do klienta należy obowiązek udowodnienia, że do szkody nie doszło po odbiorze przesyłki a nie w transporcie to natomiast jest bardzo trudne a wręcz niemożliwe.